Hakkımızda

Hopan Plastik Ambalaj Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.  Plastik ve Ambalaj sektörüne ithalat ve ihracat kaynaklı olarak hammadde satış ve pazarlama hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Plastik sektöründe global pazarda ve Avrupa pazarında lider ülkeler arasında yer alan ülkemizdeki plastik üreticilerine ve dünya pazarındaki mevcut üreticilere kaliteli ve hızlı hammadde hizmeti sağlayan bir şirkettir. 

    Yönetici kadrosunun uzun yıllardır plastik sektörüne hizmet vermiş kişilerden olmasından dolayı Türkiye genelinde ve dünyanın 70’den fazla ülkesinde potansiyel müşteri portföyüne sahip bir şirkettir.

Ülkemizin bulunmuş olduğu konumdan dolayı dünya üzerindeki birçok  ülkeye hızlı lojistik avantajını da değerlendiren şirketimiz müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır

MİSYON

Plastik sektörüne ve müşterilerine en yüksek kalitede hizmet amacıyla yola çıkan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini ve sektörün geleceğini ticari çıkarlarından üstün tutarak müşterileri ile birlikte zirveye ulaşma yolunu tercih etmiştir.

VİZYON

Hizmetlerimizi ve ürün yelpazesini her geçen gün geliştirip kendi sektörümüzde Türkiye  ekonomisine katkı sağlayıp, üreticilerin ve sektörün gelişiminde rol alarak alanında lider bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

İkitelli O.S.B Mah. Milas Cad.
No: 13/A 201 (5. Kat)
Başakşehir / İstanbul - Türkiye
34490

E-Mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.